gallery/logo

0902 143 243

AKCIA  na skladové REKREAČNÉchaTY!!! 

gallery/mauricio-640x480

 

Víkendová a rekreačná zrubová chata MAURÍCIO

hr. 64 mm v rozmere 10,7 x 5,6m s terasou

 

Zrubové chatky sú teplé, útulné a vydržia niekoľko generácií. Sú stvorené na rekreáciu, relax, vychutnať si pokoj pri šálke kávy na terase. Zrubová chata dokonale zapadne do okolitej prírody vašej záhrady, záhradkárskej oblasti, pri jazere , či v tichej prírode pod lesom. V letných či v chladných obdobiach vychutnať hrejivú atmosféru prírodných materiálov s vôňou dreva. Táto jedinečná vôňa oddychu je pripravená aj pre Vás počas celoročného obdobia. 

 

Chata Maurício je u nás jeden z najžiadanejších modelov rekreačnej chaty, pretože ponúka priestor o veľkosti väčšieho 2-izbového bytu. Prestrešený vstup je vhodný aj ako  terasa pre oddych vo voľnom čase. Kúpeľňa s WC je samozrejmosťou. Samostatná kuchyňa je čiastočne prepojená s obývacou časťou. Ak  rozžiaríte svoju obývaciu časť teplom a svetlom z krbu, o príjemnú hrejivú atmosféru máte postarané. V zadnej časti sa nachádzajú dve samostatné izby , t.j. poskytujú súkromie na oddych, dokonalé miesto pre ničím nerušený spánok s vôňou dreva. Takýto relax si jednoducho zamilujete.

 

Dohodnite si u našich obchodných poradcov v sídle firmy v Podbieli stretnutie a my vám poradíme ako získať takúto chatu za jedinečnú akciovú cenu.

MAURÍCiO

Víkendová a rekreačná zrubová chata 

hr. 64 mm v rozmere 10,7 x 5,6m s terasou