gallery/logo

0902 143 243

AKCIA  na skladové REKREAČNÉchaTY!!! 

gallery/rekreacna-chata-elena-podorys-800-640x480

Víkendová a rekreačná zrubová chata ELENA

hr. 64 mm v rozmere 6 x 7m + 2m terasa + sklad

 

Zrubové chatky sú teplé, útulné a vydržia niekoľko generácií. Sú stvorené na rekreáciu, relax, vychutnať si pokoj pri šálke kávy na terase. Zrubová chata dokonale zapadne do okolitej prírody vašej záhrady, záhradkárskej oblasti, pri jazere , či v tichej prírode pod lesom. V letných či v chladných obdobiach vychutnať hrejivú atmosféru prírodných materiálov s vôňou dreva. Táto jedinečná vôňa oddychu je pripravená aj pre Vás počas celoročného obdobia. 

 

Chata Elena je náš najobľúbenejší model ktorý ponúka na celú šírku chaty priestrannú prestrešenú terasu pre oddych s rodinou vo voľnom čase. Svoje miesto tu má  aj kúpelňa s WC, v zadnej časti. Spoločný priestor je priestranný v prevedení v tvare "L" v spojení kuchynky i obývacej časti, ktorý ak rozžiarite teplom a svetlom z krbu o príjemnú hrejivú atmosféru máte postarané. V zadnej časti sa nachádza samostatná izba , t.j. dokonalé miesto pre ničím nerušený spánok s vôňou dreva. Takýto relax si jednoducho zamilujete.

 

Dohodnite si u našich obchodných poradcov v sídle firmy v Podbieli stretnutie a my vám poradíme ako získať takúto chatu za jedinečnú akciovú cenu.

 

Elena

Víkendová a rekreačná zrubová chata 

hr. 64 mm v rozmere 6 x 7m + 2m terasa + sklad