gallery/logo

0902 143 243

AKCIA  na skladové REKREAČNÉchaTY!!! 

gallery/andrea-640x480

 

Víkendová a rekreačná zrubová chata ANDREA

hr. 64 mm v rozmere 5,75 x 6,9m s terasou

 

Zrubové chatky sú teplé, útulné a vydržia niekoľko generácií. Sú stvorené na rekreáciu, relax, vychutnať si pokoj pri šálke kávy na terase. Zrubová chata dokonale zapadne do okolitej prírody vašej záhrady, záhradkárskej oblasti, pri jazere , či v tichej prírode pod lesom. V letných či v chladných obdobiach vychutnať hrejivú atmosféru prírodných materiálov s vôňou dreva. Táto jedinečná vôňa oddychu je pripravená aj pre Vás počas celoročného obdobia. 

 

Chata Andrea je veľmi žiadaný model, ktorý ponúka prestrešený vstup s možnosťou využitia aj ako terasa pre oddych vo voľnom čase. Svoje miesto tu má  aj kúpelňa s WC. Spoločný priestor prepojený  v tvare "L" v spojení kuchynky i obývacej časti, ktorý ak rozžiarite teplom a svetlom z krbu o príjemnú hrejivú atmosféru máte postarané. V zadnej časti sa nachádza samostatná izba , t.j. dokonalé miesto pre ničím nerušený spánok s vôňou dreva. Takýto relax si jednoducho zamilujete.

 

Dohodnite si u našich obchodných poradcov v sídle firmy v Podbieli stretnutie a my vám poradíme ako získať takúto chatu za jedinečnú akciovú cenu.

ANDREA

Víkendová a rekreačná zrubová chata 

hr. 64 mm v rozmere 5,75 x 6,9m s terasou